en-UScs-CZde-DE

Výstavy 2018

Posudky našich odchovů jsou zveřejněny s laskavým svolením jejich majitelů.

9. prosince 2018 - Medzinárodná výstava, Nitra - SK
 
Rozhodčí: Kazlauskaité Ramuné - LT       Tibetský španěl
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice výsledek  majitel
psi  mladých 1932  Limited Edition Leon  Lucy's secret  V1, CAJC  Puček Juraj
 šampionů  1933  Jambu  Gyalpo Zi-Dsig Cen-Po  V1, CAC, CACIB, BOB  Jelínek Jan
 veteránů  1934  Binofác  za Soví Zahrady  V1  Karlová Dana
 feny  štěňat  1935  Ferin  Poklad Tibetu  VN1  Vargová Jarmila
 otevřená  1936  Dorotka  za Soví zahrady  V1, CAC, CACIB, BOS  Karlová Dana
 šampionů  1937  Bria  Donum Tibet  VD2  Puček Juraj
 1938  Ceba  Poklad Tibetu  V1, CAC, res.CACIB  Burianová Monika
 
 
 
8. prosince 2018 - Medzinárodná výstava, Nitra - SK
 
Rozhodčí: Vasilievič Ivan - RO
      Tibetský španěl
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice výsledek  majitel
psi  mladých 1967  Limited Edition Leon  Lucy's secret  V1, CAJC  Puček Juraj
 šampionů  1968  Jambu  Gyalpo Zi-Dsig Cen-Po  V1, CAC, CACIB, BOB  Jelínek Jan
 veteránů  1969  Binofác  za Soví Zahrady  V1  Karlová Dana
 feny  štěňat  1970  Ferin  Poklad Tibetu  VN1  Vargová Jarmila
 otevřená  1971  Dorotka  za Soví zahrady  V1, CAC, CACIB, BOS  Karlová Dana
 šampionů  1972  Bria  Donum Tibet  V2  Puček Juraj
 1973  Ceba  Poklad Tibetu  V1, ---  Burianová Monika
 
 
 
2. prosince 2018 - Mezinárodní výstava, Praha
 
Rozhodčí: Douma Rob - NL
      Tibetský španěl
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice výsledek  majitel
psi  dorostu 4595  Erazim  Majesty Dog  N1  Zdráhalová Daniela
 mladých 4596  Baloo  Perla mahagon  V1, CAJC, BOJ  Hájková-Kohoutová Eva
 mezitřída 4597  Kenzo Carnival Mask  Lucy's secret  V1, CAC, CACIB, BOS  Jelínek Jan
 otevřená 4598  Bagmed  Poklad Tibetu  VD1  Papík Jan
feny  štěňat 4599  Fatima  Poklad Tibetu  VN1  Pařízková Věra
 mladých 4600  Happy Melody  Pearl of the Moon  V1, CAJC  Hájková-Kohoutová Eva
 mezitřída 4601  Aimee  Perla mahagon  nenastoupila  Čermáková Hana
4602  Diana  Kri Kris  V1, CAC, CACIB, BOB  Šmejkalová Lenka
4603  Dolma  Poklad Tibetu  V2, ---  Papíková Milada
4604  Ondo  Bedigebu  D3  Pešková Lucie
 otevřená 4605  Alexis  Namba Nam  nenastoupila  Nosková Hana
4606  Dorotka  za Soví zahrady  V1, CAC  Karlová Dana
4607  Girl-U-Want  Alex Elle's  V2, ---  Papíková Milada
4608  Lutos  Kackholms  V3  Jelínek Jan
 šampionů 4609  Aisha  Jampel  nenastoupila  Nosková Hana
4610  Ceba  Poklad Tibetu  V2, ---  Burianová Monika
4611  Ngari  Bedigebu  V3  Hlubocká Klára
4612  Waikiki  Perla mahagon  V1, CAC, res.CACIB  Hájková-Kohoutová Eva
 veteránů 4613  Honey  Zlatý Klondike  V2  Štefánek Josef
4614  Indu  Bedigebu  V3  Papíková MIlada
4615  Ximica  Perla mahagon  V1, BOV  Hájková-Kohoutová Eva
Vzhledem k velkému počtu psů v kruhu (119) se posudky nepsaly.
 
 
 
13. října 2018 - Speciální klubová výstava, Litoměřice
 
Rozhodčí: Jančík Leoš, Ing.
      Tibetský španěl
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice výsledek  majitel
psi  dorostu 394  Genius Grey  Brill Padme  VN1, nejlepší dorost  Hájková-Kohoutová Eva
 mladých  395  Apolo  Rose de Diamond  nenastoupil  Heranová Marie
 396  Baloo  Perla mahagon  V1, CAJC, nejlepší mladý pes,BOJ, BOB  Hájková-Kohoutová Eva
 397  Bugs Bunny  Perla mahagon  nenastoupil  Kalous Petr + Hájková Šárka
 398  Speedy  Zlatá Klondike  VD2  Zajícová Jana + Freiportová Eva
 mezitřída  399  Frozen Blaze  Pearl of the Moon  V1, CAC, vítěz speciální výstavy  Schneiderová Petra
 otevřená  400  Bagmed  Poklad Tibetu  V1 --  Papík Jan
 401  Eventus Bonus  Bergrabben's  nenastoupil  Zajícová Jana
 vítězů  402  Kale  Zlatý Klondike  nenastoupil  Zajícová Jana
 veteránů  403  Bélos  Perla mahagon  nenastoupil  Hájková-Kohoutová Eva
 čestná  404  Celebration Splendor  Brill Padme  V1, vítěz třídy  Hájková-Kohoutová Eva
feny  mladých  405  A-Mai-Ri  Qomo-Ri  V4  Schneiderová Petra
 406  Dgon Pa  z Mesta Touškova  V3  Halas Tomáš
 407  Diana  Kri Kris  V2  Šmejkalová Lenka
 408  Happy Melody Pearl of the Moon  V1, CAJC, nejlepší mladá fena, BOS  Hájková-Kohoutová Eva
 409  Happy Rose  Pearl of the Moon  odstoupila  Dlask Michal
 410  Raven  Zlatý Klondike  nenastoupila  Zajícová Jana
 mezitřída  411  Aimee  Perla mahagon  V2, res.CAC  Čermáková Hana
 412  Dolma  Poklad Tibetu  V1, CAC  Papíková Milada
 otevřená  413  Girl-U-Want  Alex Elle's  VD2  Papíková Milada
 414  Isabelle  Honzíkova cesta  V1, CAC  Šmejkalová Lenka
 415  Maya  Zlatý Klondike  nenastoupila  Zajícová Jana
 vítězů  416  Fantasia  Perla mahagon  V1, CAC, vítězka speciální výstavy  Hájková-Kohoutová Eva
 417  Karkulka  Zlatý Klondike  V2, res.CAC  Papíková MIlada
 veteránů  418  Indu  Bedigebu  V1, nejlepší veteránka, BOV  Papíková MIlada
Posudek Bagmed: 3,5 roku, sbíhavé paty vzadu, korektní pohyb vpředu, výrazná samčí hlava, dobře utvářená hlava, tmavé oko, správná horní linie, standardní ocas, standardní hrudník, srst, ocas dobře nesen.
Posudek Dolma: Výborný pohyb vpředu i vzadu, standardní síla kostry, výborná horní linie, standardní ocas, hlava, výrazná brada, ucho standardní, tmavé oko, perfektní hrudník, srst lehce v línání.
Posudek Gina: Dvouletá, korektní pohyb a úhlení, klenutější hřbet, prostorný hrudník, standardní srst, velmi pěkná hlava, fení výraz, korektní oko, ucho, výrazná hlava, standardní skus, pěkná povaha.
Posudek Karkulka: Výrazně v línání (dnes), střední síla kostry, výborná mechanika pohybu a úhlení, správná horní linie, prostorný hrudník, hlava feního výrazu, dobrá brada a skus, dobře předvedená, příjemná povaha.
Posudek Indu: 8,5 roku, korektní horní linie, vzadu užší pohyb, vpředu standardní, prostorný hrudník, srst trochu v línání, jemnější hlava, fení výraz, tmavé oko, standardní ucho, klidná povaha, dobré předvedení.
 
 
 
Strana 1 z 5První   Předchozí   [1]  2  3  4  5  Další   Poslední