en-UScs-CZde-DE

Výstavy 2022

8. května 2022 - Mezinárodnmí výstava, Oberwart - A
 
Rozhodčí: Peer Primoz - SLO     Tibetský španěl
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice  výsledek  majitel
psi  šampionů 1184  Champa   Poklad Tibetu  V2, res.CACA, res.CACIB  Seifert-Jung Verena + Papíková Milada
 1185  Illusion Red Lion  Brill Padme  V1, CACA, CACIB  Rohonczine Horvath Agnes
 veteránů  1186  Vayu-Sindu  vom Tibetdrachen  V1, VS, BOV, BOS  Seifert-Jung Verena
 feny  mladých  1187  Valentina  Ilharess  V1, CAJC, BOJ, BOB  Pocza Zsuzsanna
 otevřená  1188  Girl-U-Want  Alex Elle's  V1, CACA, res.CACIB  Papíková Milada
 šampionů  1189  Chimeg  Poklad Tibetu  V1, CACA, CACIB  Papíková Milada
Posudek Champa: 
   - originál: Rüde von vorzüglicher Grösse und Substanz, korrekte Proportionen Kopf, bisschen scmeler Unterkiefer ,vorzügliche Brust und Winkelungen, typische Behaarung mit Frasen, korrekte Bewegung.
   - překlad: Pes vynikající velikosti a hmoty, správné proporce hlavy, mírně úzká spodní čelist, výborný hrudník a úhlení, typická srst s třásněmi, správný pohyb.
Posudek Gina: 
   - originál: Typische Hündin, korekte Grösse und Substanz, vorzüglich Brust, typischer Kopf and Ausdruck, bisschen schmaler. Unterkiefer korrecte, Behaarung gute obere Linie vorzügl. Gewinkelt typische Bewegung.
   - překlad: Typická fena, správná velikost a hmota, výborný hrudník, typická hlava a výraz, trochu užší. Spodní čelist správná, srst dobrá, horní linie výborná. Typický úhlový pohyb.
Posudek Meggy: 
   - originál: Sehr schöne typische feminine Hündin, vorzüglich Proportionen, sehr gute Substanz. Typisher Kopf, bisscheb schmaler Unterkiefer, vorzüglich Brust und Winkelungen, korrekte Behaarung, sehr gute obere Linie, gesunde Bewegung.
   - překlad: Velmi krásná typická ženská fena, výborné proporce, velmi dobrá hmota. Typická hlava, mírně úzká spodní čelist, výborný hrudník a úhlení, správná srst, velmi dobrá horní linie, zdravé pohyby.
 
 
Rozhodčí: Peer Primoz - SLO     Tibetská doga
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice  výsledek  majitel
psi  mezitřída 1179  Rasputin  Bisurman  V1, CACA, CACIB, BOS  Plecitý Jiří
 šampionů  1180  Kailash  Günga-Nima's  V1, CACA, res.CACIB  Janete Claudia
 feny  mladých  1181  Ubu  Hamistu  V1, CAJC, BOJ, BOB  Papík Ondřej
 mezitřída  1182  Makalu  Günga-Nima's  V1, CACA, res.CACIB  Janete Claudia
 otevřená  1183  Elisabeth  Vládce noci  V1, CACA, CACIB  Adámková Lenka
Posudek Bára: 
   - originál: 17 Monate, sehr schöne typische Junghündin, korrekte Grösse, schon vorzüglische Körpersubstanz, typischer gesunder Konf. Vorzügliches Gebiss, sehr gut gewinkelt vorne und lhinten, korrekte obere Linie, vorzügliche Rutenhaltung, korrekt ausgeglichen in Bewegung.
   - překlad: 17 měsíců, velmi krásná, typická mladá fena, správné velikosti, již výborná tělesná hmota, typická zdravá stavba. Výborný chrup, velmi dobré úhlení vpředu i vzadu, správná horní linie, výborné nesení ocasu, správně vyvážená v pohybu.
 
 
 
30. dubna 2022 - Speciální výstava KCHMPP, Mladá Boleslav
 
Rozhodčí: Becht Thomas - D Výsledky budou doplněny po zapsání do DogOffice
Tibetská doga
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice výsledek  majitel
psi  štěňat 204  Gyad  od Dolanského jezu  nenstoupil  Šůsová Jaroslava a Kateřina
 mladých  205  Andy Aureus  Dharmapala    Lípa Jaroslav
 206  Bagmed Senge  Wittence Valley    Feilová Vlasta
 207  Baru  Gaura Marut    Vobejdová Veronika
 mezitřída  208  Aron  z MAchova gruntu    Vodičková Linda
 209  Arosh  Mahá Mudra    Rychetská Libuše
 oteřená  210  Aham Asmi Senge  Ca-Ba Cunu    Vodičková Linda
 211  Badal  od Modrého džbánu    Kroupová Dita
 212  Dag Ravo  z Ješína    Bittnerová Barbora
 213  Ernie  Vládce noci    Horáková Gabriela
 214  Indy  Radocynka    Tichý Jiří
 215  Iwan  Radocynka    Veselský Lukáš
 vítězů  216  Beogran  de Gönpokhyi    Šůsová Jaroslava a Kateřina
 veteránů  217  Aban  z Hradeckého Dolíku    Rychetská Libuše
 218  Dor-Jee  od Dolanského jezu    Šůsová Jaroslava a Kateřina
 feny  štěňat  219  Enangsa  Ningmapa    Machová Marta
 220  Gucci  od Dolanského jezu    Vlachová Tereza
 mladých  221  Bar-Cha  Witttence Valey  nenastoupila  Šalomová Martina
 222  Ubu  Hamistu  V1, CAJC  Papík Ondřej
 223  Zephira  Pietro - Prestige  V2  Zajícová Jana
 mezitřída  224  Camoling  Mahá Mudra    Kadlecová Tereza
 otevřená  225  Elisabeth  Vládce noci    Adánková Lenka
 226  Falira  z Milínského údolí    Králíčková Petra
 227  Josayma Padmeraga  Drizai    Kroupová Dita
 vítězů  228  Bárula  Ningmapa    Mach Ladislav
 229  Plushevaya Panda  Talisman Vostoka    Kadlecová Tereza
 veteránů  230  Brittany  Vládce noci    Adámková Lenka
Posudek Bára: 
originíl -15 months old female, head and neck correct, eyes and nose black and correct, bones strong, movement correct, character open free.
překlad -15 měsíců stará fena, hlava a krk korektní, oči a nos černé a korektní, kosti silné, pohyb korektní, povaha vstřícná.
 
 
 
6. března 2022 - Krajská výstava KCHMPP, Lysá nad Labem
 
Rozhodčí: Hořák Karel Výsledky jsou doplněny podle údajů v DogOffice Tibetská doga
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice výsledek  majitel
psi  mladých 598  Baru  Gaura Marut  V1, vítěz třídy  Vobejdová Veronika
 599  Banji  Anvary  V2  Najmonová Dagmar
 mezitřída  600  Arosh  Mahá Mudra  V1, vítěz třídy  Rychetská Libuše
 otevřená  601  Aham Asmi  Senge Ca-Bu Cunu  nenastoupil  Vodičková Linda
 602  Dag Ravo  z Ješína  V1, vítěz třídy  Bittnerová Barbora
 vítězů  603  Breogán  de Gönpokhyi  V1, vítěz třídy, krajský vítěz  Šůsová Jaroslava a Kateřina
 veteránů  604  Aban  z Hradeckého dolíku  V2  Rychetská Libuše
 605  Dor-Jee  od Dolanského Jezu  V1  Šůsová Jaroslava a Kateřina
 feny  mladých  606  Camoling  Mahá Mudra  V1, vítěz třídy  Kadlecová Tereze
 607  Ubu  Hamistu  V2  Papík Ondřej
 mezitřída  608  Eila  Gampora  V1, vítěz třídy  Lugmajerová Anna
 otevřená  609  Chloe  Bubbledog  VD2  Durctoková Monika
 610  Josazma  Padmaraga Srizai  V1, vítěz třídy  Kroupová Dita
 vítězů  611  Plushevaya Panda  Talisman Vostoka  V1, vítěz třídy, krajský vítěz  Kadlecová Tereza
 veteránů  612  Lamphu-Salma  Altan-Corgo  V1  Vítová Monika
Posudek Ubu - Bára: 13ti měsíční fena, skus nůžkový plnochrupý, jemná hlava málo vyplněná pod očima, které jsou tmavé, dobré ucho, hluboká hruď s předhrudím, dobrá kostra, nepatrně měkčí hřbet, dobrý ocas i pohyb, klidná povaha.
 
 
 
6. února 2022 - Mezinárodní výstava DUOCACIB, Brno
 
Rozhodčí: De Wine Eva - BE     Tibetský španěl
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice výsledek  majitel
psi  šampionů 3625  Alberto Tibby  Černý baron  V2  Buřil Miroslav
 3626  Champa  Poklad Tibetu  V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB  Seifert-Jung.V + Papíková M.
 feny  mezitřída  3627  Chayenne  Perla mahagon  VD1  Štefková Kateřina
 otevřená  3628  Girl-U-Want  Alex Elle's  V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS  Papíková MIlada
 veteránů  3629  Honey  Perla mahagon  V1, BOV  Štefková Kateřina
Posudky se nepsaly
 
 
Rozhodčí: Karban Antonín Zde jsou zveřejněny pouze feny
Tibetská doga
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice výsledek  majitel
feny  mladých 1145  Ubu  Hamistu  V2  Papík Ondřej
 1146  Zarra  Petro-Prestige  V1, CAJC  Kadlecová Tereza
 otevřená  1147  Annabel  od Močálů  V1, CAC  Krejčí Josef
 1148  Chloe  Bubledog  V2, res.CAC  Durczoková Monika
 šampionů  1149  Bárula  Ningmapa  V2, res.CAC, res.CACIB  Mach Ladislav
 1150   Plushevaya Panda  Talisman Vostoka  V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS  Kadlecová Tereza
Posudky se nepsaly
 
 
 
5. února 2022 - Mezinárodní výstava DUOCACIB, Brno
 
Rozhodčí: Jančík Leoš     Tibetský španěl
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice výsledek  majitel
psi  šampionů 4118  Alberto Tibby  Černý baron  V2, res.CAC. res.CACIB  Buřil Miroslav
 4119  Champa  Poklad Tibetu  V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOB  Seifert-Jung.V + Papíková M.
 feny  štěňat  4120  Betty Lii  Am-Ir-Čeko  VN1  Tůmová Alena
 mladých  4121  V.I.P. Vanesa  Lucy's secret  V1, CAJC, BOJ  Malečková Monika
 mezitřída  4122  Icona  Perla mahagon  V1, CAC, CACIB, CAC ČMKU, BOS  Oweis Petra
 otevřená  4123  Girl-U-Want  Alex Elle's  V1, CAC, res.CACIB  Papíková MIlada
Posudky se nepsaly
 
 
Rozhodčí: Jelínková Hrdličková Edita Zde je zveřejněná třída, které jsme se zúřastnili Tibetská doga
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice výsledek  majitel
feny  mladých 1305  Bella  Wittence Valley  V3  Tymkanyč Mychajlo
 1306  Soraya  Bisurman  nenastoupila  Kovářová Kristýna
 1307  Ubu  Hamistu  V2  Papík Ondřej
 1308  Zarra  Petro-Prestige  V1, CAJC  Kadlecová Tereza
 1309  Zemphira  Petro-Prestige  VD4  Zajícová Jana
Posudky se nepsaly
 
 
 
15. ledna 2022 - Klubová výstava KTD ČR, Loučeň
 
Rozhodčí: Plundra Milan Zde je zveřejněná třída, kde jsme se zúčastnili.
Výsledky budou doplněny po zveřejnění klubem
Tibetská doga
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice výsledek  majitel
feny  mladých 18  Amira  z Machova gruntu    Mach Ladislav
 19  Ashara  Mahá Mudra    Hakl Martin
 20  Camoling  Mahá Mudra    Schbeiderová Lenka
 21  Caryimpha  Mahá Mudra    Hakl Martin
 22  Ella  Gampopa    Lugmajerová Anna
 23  Soraya  Bisurman    Kovářová Kristýna
 24  Ubu  Hamistu    Papík Ondřej
 25  Zarra  Petr-Prestige    Kadlecová Tereza
 26  Zemphira  Petr-Prestige    Zajícová Jana
Posudek Ubu alias Bára:: Fena se střední silou kostry, korektní ucho a oko, nůžkový skus, rovný hřbet, hluboký hrudník, velmi úzký front, za pohybu úzká vpředu i vzadu, správný ocas, kvalitní srst.
 
 
 
9. ledna 2022 - Národní výstava, Brno
 
Rozhodčí: Kučera Tomáš     Tibetský španěl
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice výsledek  majitel
psi  vítězů 2644  Champa  Poklad Tibetu  V2, res.CAC  Seifert-Jung V. + Papíková M.
 2645  Kenzo Carnival Mask  Lucy's secret  V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS  Jelínek Jan
 feny  dorostu  2646  Xantipi  Lucy's secret  VN1  Jelínek Jan
 mezitřída  2647  V.I.P. Venezia  Lucy's secret  V1, CAC  Jelínek Jan
 vítězů  2648  Evita  Perla mahagon  V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB  Hájková Eva
 2649  Chimeg  Poklad Tibetu  V2, res.CAC  Papíková Milada
 veteránů  2650  Karkulka  Zlatý Klondike  V1, BOV  Papíková Milada
Posudky se nepsaly. 
 
 
Rozhodčí: Václavík Miroslav     Tibetská doga
pohlaví  třída číslo   jméno  chovatelská stanice výsledek  majitel
psi  mladých 2007  Arosh  Nahá Mudra  V1, CAJC, BOJ  Rychetská Libuše
 2008  Fujiyo  Altan-Corgo  V3  Kadlecová Tereza
 2009  Rasputin  Bisurman  V3  Placitý Jiří
 mezitřída  2010  Indy  Radocynka  V1  Tichý Jiří
 otevřená  2011  Cchamdo  Alta-Corgo  V1, CAC  Douda Tomáš
 vítězů  2012  Atrei  od Močálů
 V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOS
 Kadlecová Tereza
 veteránů  2013  Jetsan  Narpo Ransi  nenastoupil  Pauchová Hana
 feny  mladých  2014  Alza  Hramotnik Marila  VD3  Tesařová Petra
 2015  Comoling  Mahá Mudra  V1, CAJC  Kadlecová Tereza
 2016  Ubu  Hamistu  VD2  Papík Ondřej
 otevřená  2017  Pralina  Vala Libuma  nenastoupila  Kučerová Sabina
 vítězů  2018  Florentina  Kubisiowe Lasy  V1, CAC, NV, CAC ČMKU, BOB  Kučerová Sabina
Posudky se nepsaly.